Każdy z nas marzy czasem żeby oderwać się od codzienności i pojechać gdzieś, gdzie nie ma elektryczności i dostępu do Internetu. W takim miejscu bowiem możemy naprawdę odpocząć i nabrać sił do pracy, która zazwyczaj mocno nas wyczerpuje. Niektórzy wybierają więc Mazury, albo Bieszczady, bo przecież w Polsce znajdziemy jeszcze kilka takich miejsc, które są zupełnie odludne i można tam odpocząć, a inni wybierają się zagranicę.

Domy nad jeziorami w Skandynawii wyglądają zupełnie inaczej niż u nas. Zdecydowanie można tam spędzić czas na odpoczynku i chodzeniu po lesie. Ale lasy także wyglądają tam inaczej.

To często zadbane, bardzo ładne, dopracowane w każdym szczególe domu, ale znajdujące się z dala od cywilizacji. Aż przyjemnie zobaczyć takie miejsce. Gdy chcemy wybrać się naprawdę daleko i obcować z prawdziwą, dziką przyrodą powinniśmy udać się aż na Alaskę.

To, co tam zobaczymy, również domy, znacznie różni się od tego do czego przywykliśmy. Są inaczej zbudowane, widać w nich wpływy indiańskie.