customer service

Każdy przedsiębiorca doskonale wie, że działania marketingowe są jednymi z ważniejszych w całej firmie. To od nich w dużej mierze zależy sukces sprzedaży. Dlatego też przedsiębiorcy coraz chętniej korzystają z usług profesjonalnych agencji marketingowych, których zadaniem jest przeprowadzenie najoptymalniejszych działań marketingowych. Współcześnie na rynku funkcjonują tysiące agencji marketingowych, które specjalizują się w różnych działaniach. W zależności od potrzeb, przedsiębiorstwo może skorzystać z usług jednej lub kilku agencji.

Czym zajmują się agencje marketingowe?

Szukając odpowiedniej agencji marketingowej, w pierwszej kolejności powinniśmy odpowiedzieć sobie na pytanie, jakiego typu kampanię marketingową planujemy przeprowadzić. Na tej podstawie będziemy w stanie wybrać agencję, która w największym stopniu spełnia nasze oczekiwania. Przed podjęciem decyzji warto zapoznać się z ofertą agencji marketingowych o różnej specyfice.

  • Agencja Full Serwis to ten typ agencji, który swoim klientom oferuje szeroki zakresu usług. Agencja Full Serwis nie specjalizuje się w jednym obszarze marketingu, a swoim klientom oferuje prowadzenie kampanii ATL skierowanych do mas oraz kampanii BTL, które są ukierunkowane na konkretnych odbiorców.
  • Agencja Interaktywna to typ agencji marketingowej, która specjalizuje się w prowadzeniu internetowych kampanii marketingowych. Specjalnością tej agencji jest przygotowywanie mailingów, newsletterów, jak również optymalizacja stron internetowych, czy prowadzenie kampanii marketingowych za pośrednictwem mediów społecznościowych.
  • Agencja BTL jest agencją, w której ofercie można odnaleźć gadżety reklamowe takie jak długopisy, kubki, breloczki, czy pendrive. Oprócz projektu firmowych gadżetów, agencji BTL możemy zlecić także wykonanie projektu oraz wydruku ulotek, plakatów, standupów, rollupów, czy banerów.
  • Agencja Talentów to typ agencji, która swoim klientom oferuje głównie pomysły na hasła reklamowe. Pracownicy tej agencji pracują nad chwytliwymi sloganami, formułowaniem gier słownych, będących podstawą zarówno jednej reklamy, jak i obszernych kampanii marketingowych.

.